CYS Elektronik Sanayi Tic. LTD. ŞTİ
İletişim
Güllübağlar Mahallesi Yaşar Doğu Cad.
Gümüş Damla Sok. 24/A Pendik/ İstanbul

Hakkımızda

Neden CYS Elektronik

MİSYON
&
Vizyonumuz

Anahtar Teslim Üretim

Mirae Mx200L smd dizgi makinesi parkurumuz ile Cys Elektronik San Tic Ltd Şti olarak çok çeşitli elektronik kartların üretimini standartlara uygun bir şekilde sizlere yapmaktayız. Farklı birçok sektörden yıllar içinde kazanmış olduğumuz tecrübe ve deneyimlerimiz ile siz değerli müşterilerimize en iyiyi sunmak için çalışıyoruz. Bilgi birikimimiz sayesinde hızlı ve sürdürülebilir iş çözümleri sunmaktayız.

CYS Elektronik ailesi olarak dizgi alanında yıllar içinde kazanmış olduğumuz tüm yetkinliklerimiz sayesinde ekip olarak sizlere ihtiyaçlarınıza yönelik hizmet veriyoruz. Her türlü imkan ve çeşitlilik ile beklentilerinizi tam anlamıyla karşılamak istiyoruz. Bu doğrultuda sizin için her zaman kendimizi yenilemeye ve geliştirmeye özen gösteriyoruz.

MİSYONUMUZ

Yaşamınızı, CYS ELEKTRONİK İle donatın!

CYS Elektronik olarak misyonumuz çerçevesi içinde oluşturduğumuz vizyonum ile sizlere dizgi sektöründe en iyi, en başarılı ve en çok tercih edilen elektronik firması olmak istiyoruz. Örgütsel verimliliğimizle tüm müşterilerimize, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir şekilde en hızlı şekilde arttırmaya çalışıyoruz. Dizgi hizmetinizi doğru kalite - fiyat oranı sağlamak, geniş ürün yelpazesiyle dizgi alabileceğiniz en iyi firma olma gayretini sarf ederek tüketicilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamaya çalışıyoruz.
CYS ELEKTRONİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
MİSYONUMUZ
Hizmetlerimiz

KAPSAMLI HİZMETLERİMİZ

Sunmuş olduğumuz SMD dizgi hizmetlerimiz için kurmuş olduğumuz hattımız ile çeşitli elektronik kartın üretimi standartlara uygun bir şekilde üretiyor ve sizlerin kullanımına sunuyoruz. Dizgi Hattımız içinde kullanmış olduğumuz Mirae Mx200L Smd Dizgi Makinesi, yüksek hızlı esnek bir dizgi makinasıdır. Mirae markasının dizgi için geliştirmiş olduğu eşsiz teknolojisi sayesinde yüksek hızda üretim yapma imkânı sağlanmaktadır. Dizgi kapasitesi 21.000 CPH komponent (saatte IPC 9850) ile piyasada gösterilen her türlü birleşeni hızlı ve kolaylıkla yerleştirebiliyoruz. SMD dizgi için en yüksek verim ve kaliteyi böylece sizlere sunabiliyoruz.
0 Dams
Yenilenmiş
0 k Hrs
Makinelerin Çalışma SAaTİ
0 .5k Watts
ENERJİ

Yenilikçi, dinamik ekip ruhuyla en kaliteli hizmeti sunan CYS Elektronik hızlı ve sürdürülebilir dizgi çözümleri ile uygun maliyeti güçlü kadro yapısı sayesinde vermektedir. Tüm projelerinizi daima zamanında teslim etmek için çalışıyor ve düzenli bir şekilde teslimat sonrası desteğimizi sürdürüyoruz

Sonuç üretmenin en iyi yolu için CYS ELEKTRONİK daima yanınızda olacaktır.

İletişime Geç
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?